Instytut Archeologii

KontaktSzosa Bydgoska 44/48, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 39 71
fax: +48 56 611 39 74
e-mail: inarcheo@umk.pl

Doktoranci Instytutu Archeologii

Słuchacze studiów doktoranckich z zakresu archeologii (stan na rok 2018/2019)


I rok

Patryk Banasiak; 502917@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: prof. dr hab. Wojciech Chudziak

Jakub Michalik; michalik@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Agnieszka M. Noryśkiewicz

II rok

Monika Freygant; freygant@doktoranci.umk.pl; opiekun naukowy: prof. dr hab. Wojciech Chudziak

Sebastian Nowak; snowak@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Małgorzata Grupa, prof. UMK

III rok

Aleksandra Kulesz; 252634@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Małgorzata Grupa, prof. UMK

Maria Pronobis; 252637@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Jacek Gackowski

Natalia Stawarz; 502686@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Grażyna Sulkowska-Tuszyńska, prof. UMK

IV rok

Radosław Cisło; radocis@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Marcin Wiewióra, prof. UMK

Mateusz Gwardecki; 502211@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Jolanta Małecka-Kukawka, prof. UMK

Justyna Kuriga; kuriga@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: prof. dr hab. Krzysztof Cyrek

Marcin Nowak; 502309@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Małgorzata Grupa, prof. UMK

Mateusz Skrzatek; teusz@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: prof. dr hab. Wojciech Chudziak

Mateusz Sosnowski; m_s85@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: prof. dr hab. Stanisław Kukawka

Martyna Wiejacka; marwiej@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: prof. dr hab. Daniel Makowiecki

Jan Wiejacki; janwie@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: prof. dr hab. Daniel Makowiecki

Ewa Wielocha; wierzba@doktorant.umk.pl; opiekun naukowy: dr hab. Grażyna Sulkowska-Tuszyńska, prof. UMK

przedłużenie

Krzysztof Cackowski; 502209@doktorant.umk.pl; promotor: dr hab. Marcin Wiewióra, prof. UMK

Dawid Grupa; 502210@doktorant.umk.pl; promotor: dr hab. Dariusz Poliński, prof. UMK

Magdalena Kozicka; mkozicka@doktorant.umk.pl; promotor: prof. dr hab. Stanisław Kukawka

Mateusz Magalski; indiana@doktorant.umk.pl; promotor: dr hab. Dariusz Poliński, prof. UMK

Magdalena Majorek; majorek@doktorant.umk.pl; promotor: dr hab. Małgorzata Grupa, prof. UMK

Magdalena Przymorska-Sztuczka; sztuczka@doktorant.umk.pl; promotor: dr hab. Jacek Gackowski